Video Prömiyeri: Powerwolf – Army of the Night

Powerwolf’un “Army of the Night” şarkısının resmi videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Şarkı; 17 Temmuz’da Napalm tarafından yayınlanacak olan, grubun altıncı albümü “Blessed & Possessed”den. Albüm Studio Fredman’da (Gothenburg, İsveç) Fredrik Nordström ve Henrik Udd ile birlikte birleştirildi ve Jens Bogren, Fascination Street’te son haline getirdi. Albüm kapağı bir kez daha Powerwolf gitaristi Matthew Greywolf tarafından yapıldı.

Grup “Army of the Night” hakkında: “Army of the Night’ canlı performans sergilemeyi bekleyemediğimiz birçok ‘Blessed & Possessed’ şarkısından biri. Şarkıyı ilk defa yazım aşamasındayken çaldığımızda, enerjisi ve dinamikliği aklımızı başımızdan almıştı ve bunun hep çalacağımız bir şarkı olduğunu hissettik. ‘Blessed & Possessed’ şarkılarının çoğu oldukça detaylı ve özenilmiş şarkılar ama sanırım bu Powerwolf’un bugüne kadarki en düz ve öz şarkısı.” dedi.

“Blessed & Possessed” Şarkı Listesi:

 1. Blessed & Possessed
 2. Dead Until Dark
 3. Army Of The Night
 4. Armata Strigoi
 5. We Are The Wild
 6. Higher Than Heaven
 7. Christ & Combat
 8. Sanctus Dominus
 9. Sacramental Sister
 10. All You Can Bleed
 11. Let There Be Night

Powerwolf’un beşinci albümü “Preachers of the Night” Almanya’da resmi listede 1 numaradan yerini almıştı. Albüm Temmuz 2013’de, Napalm Records aracılığıyla raflarda yerini almıştı.

Powerwolf’un ilk canlı albümü “Alive in the Night” Almanya’nın önde gelen metal dergisi Metal Hammer için özel olarak kaydedilmişti. Albüm sadece Metal Hammer’ın Nisan 2012 sayısında mevcuttu.


Çeviri
Melis Koşar
2015-06-26T14:01:00+00:00

One Comment

 1. PhoenixGRM 26 Haziran 2015 at 14:54 - Reply

  Vaaaay başarılı. Sevindim dinlediğim bir grubun tanıtımını görmekten. 😉

Leave A Comment