Sanal Müzik Kariyerinizi Yaratın! Bu Oyun Muazzam

Blog admin 1 views

Popmundo’yu yaklaşık 7-8 yıldır oynuyorum ve artık biraz daha bilinmesi gerektiğini düşünüyorum. Oyunda müzik tarzı ve enstrüman olarak çok geniş yelpazesi var yani seçenek çok. Yetenek geliştirmek, şarkı yazmak, albüm yapmak, kayıt yapmak, klip çekmek, albüm lansmanı yapmak gibi pek çok olay var. Eğer günde 10-30 dk ayırabilirseniz eğlenceli oyundur. Başta bir iş bulmak, para kazanmak, kitap ve enstrüman almak ile başlıyorsunuz o yüzden zorlayabilir ama forumlarda zenginler yardımcı oluyor genelde maddi konuda. Oynamak isterseniz kayıt olun.

 

 

 

SANAL MÜZİK KARİYERİ OYUNU

Artıları; browser ( tarayıcı ) oyunu olması yani mobilden de iş görür.
Eksileri; vip ve ya kredi almadığınızda bayağı kısıtlı hissediyorsunuz.

POPMUNDO NEDİR ?

 

Popmundo, oyuncuların sanal bir müzik endüstrisi içerisinde şöhret için birbirleriyle yarıştıkları bir çevrim içi rol yapma oyunudur.
Oyuna, elinde hayallerinden başka bir şey olmayan sıradan bir insan olarak başlarsınız. Birkaç şarkı bulup pratik yapın, biraz çabalayıp birkaç konser verin ve hayran kitlenizi oluşturmaya başlayın. Kartlarınızı doğru oynarsanız; kısa zamanda dünyayı turlamaya başlayacak, muhteşem konserler verip efsanevi albümlere imza atacaksınız. Görürsünüz, attığınız her adım olay olacak!
Oyun gerçek zamanlı oynanır ve siz bilgisayar başında değilken bile devam eder. Başarı; sürekli çevrim içi olmanıza değil, dikkatli stratejiler kurmanıza ve iyi zamanlamaya bağlıdır. Yani haftada birkaç kere girip olan biteni kontrol ederek de gayet başarılı olabilirsiniz.
Popmundo ücretsizdir ve oynamak için bir şey indirmenize gerek yoktur. Yani bu yazıyı okuyabiliyorsanız, ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz demektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir