Özge Doğru’dan Yeni Albüm!

Özge Doğru’dan Yeni Albüm!

Velhasıl isimli ilk single çalışması ‘Velhasıl’ kısa süre önce sevenleri  ile buluşturan Özge Doğru, Mutlu Son isimli 5 şarkılık yeni albümünü sevenlerine sunmaya hazırlanıyor.

Önemli İsimlerin Birleşme Noktası
Albümü ile aynı ismi taşıyan son çıkış şarkısı, birçok önemli ismin de bir araya gelmesini sağladı. Son çıkış şarkısı ‘Mutlu Son’ genç yetenekler arasına ismini yazdıran Nehir Kıyıcı tarafında kaleme alındı. Aranjesi olarak Gökhan Holat yer alırken müziği Yılmaz Taner tarafından yapıldı. Albüm içinde yerini alan Gitme şarkısının aranjesini Mustafa Ceceli yaparken söz ve müziğini ise Zeki Güner yapmıştır. Ünlü aranjör Febyo Taşel tarafından aranjesi yapılan Sürgün Aşkımız şarkısının sözü Günay Çoban, müziği ise Mertol Şalt’a ait olmakta. Son yıllar içinde adını bir hayli duyuran aranjör Emirhan Cengiz sözü Cengizhan Mutlu, bestesi Yıldırım Gürses’e ait olan Çal Kanunum şarkısına yeni bir versiyonu da kazandırdı.

Düet Çalışma Da Yerini Almakta
Albüm içinde bir farklılık yaparak düet çalışmasına da imza atmış bulundu. Söz ve müziği Melike Güneş tarafından yapılmış olan, aranjesi ise Febyo Taşel’e ait olan Bizi Unutmam şarkısı olmuştur. Düetini Türkiye’nin ünlü isimleri arasında olan Enbe Orkestrası’nın solisti olarak yer alan Selçuk Erkalaycuoğlu ile seslendirdi. 

Yorum yapın