Iron Maiden Yeni Albümünden Yayınlayacağı Single İçin Tarih Verdi

Haberler
sponsorlu reklam
reklam

Bruce Dickinson’ın kanser tedavisinin olumlu sonuçlanmasının akabinde Iron Maiden, 92 dakikalık 16. stuüdyo albümleri “The Book of Souls”un 4 Eylül’de yayınlanacağını açıkladı. Iron Maiden, albüm öncesi yayınlayacağı “Speed of Light”‘ı da 14 Ağustosta yayınlayacağını belirtti.

IRON MAIDEN, Bruce Dickinson’ın kanser tedavisinin başarıyla sonuçlanmasının ardından 16. stüdyo albümleri olacak 92 dakikalık “The Book of Souls”un 4 Eylül’de yayınlanacağını açıklamıştı. Grup, albümden duyacağımız ilk single olan “Speed of Light”ı, 14 Ağustos’da yayınlayacağını duyurdu.

Albüm

 1. If Eternity Should Fail (Dickinson) 
 2. Speed Of Light (Smith/ Dickinson) 
 3. The Great Unknown (Smith/ Harris) 
 4. The Red And The Black (Harris) 
 5. When The River Runs Deep (Smith/ Harris) 
 6. The Book Of Souls (Gers/ Harris) 
 7. Death Or Glory (Smith/ Dickinson) 
 8. Shadows Of The Valley (Gers/ Harris)
 9. Tears Of A Clown (Smith/ Harris)
 10. The Man Of Sorrows (Murray/ Harris)
 11. Empire Of The Clouds (Dickinson)

Steve Harris albümle ilgili “Bu albümümüze daha önceki albümlere yaklaştığımızdan daha farklı bir görüşte yaklaştık. Albümümüzü stüdyo ortamında yazdık ve kaydederken çalıştık.” sözlerini söyledi ve ek olarak-da albümleriyle gurur duyduklarını ekledi.

Bruce Dickinson ise albüm için heyecan duyduklarını belirtirken albümün oluşumu hakkında bilgiler verdi. 2014 yılında albüm için çalışmaya başladıklarını ve Paris’te Guillame Tell Studios’da kaydettiklerini belirtti.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir