Gitar Çalmak Hayal Olarak KalmasınHayatta hiçbir şey için geç değildir Kendinize güvenin yaşınız boyunuz vs hepsi birer sayıdan ibaret. İster Eğlence İster Zevk İster Hayallerinizi gerçekleştirmek adına.
Herkes küçüklüğünden itibaren televizyonlarda gördüğü sanatçılara özenmiştir bazen bir şarkıcıya bazen bir piyanist e bazen de bir gitarist e. Şarkıcılara özenenlerin bir saç fırçasıyla bile bir gün bende öyle olacağım umuduyla bağıra çağıra şarkı söylediğini de biliriz etrafımızda bu evrelerden geçmiş birçok arkadaşınız dostunuz kardeşiniz vs vardır.
Piyanistlerin asilliğine vurulmuş kocaman piyanoda ellerini nasıl öyle hızlı kendinden emin bir şekilde hareket ettirdiğine hayran olmuşuzdur. Gitaristlerin yeri gelince sanat için yeri gelince eğlence için ister sokakta ister çimlerde eğlence amaçlı söylenen arkadaş ortamında olmazsa olmazlardan bir tanesi salaş rahat bizden biri gibi göründüğü için belki de daha çok benimsemişizdir. .
Siz hangisini seçiyorsunuz? Kendiniz gibi olmayı mı? Farklı Biri Gibi mi Davranmayı mı? Sevilmeyi mi? Yoksa Dokunulmazlığı mı? Hayallerinizi gerçekleştirirken kendiniz gibi olmayı unutmadığınızı göreceksiniz. Çünkü kendi gibi olmayı unutan bir insana hayat her zaman bir gömlek fazla gelecektir.
Her yaşa yönelik gitar çalmak sınırsız eğlence ve öğrenim. İnanın bu kursta sizin gibi düşünen arkadaşlarınızı dostlarınızı kendiniz olmanın ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Derdinizi sevincinizi tek başınıza halletmek değil kurstaki arkadaşlarınız ile birlikte gitarınıza yansıtıp ve bundan en büyük haz, mutluluk ve keyif alacağınızı temin edebiliriz.

Abdulkadir Polat

Editör

2015-09-10T00:45:00+00:00

Leave A Comment