Everblaze Yeni Albümüyle Gündeme Oturdu

Haberler
sponsorlu reklam
reklam
Rock severler için yeni yeni gruplar çıktıkça, hepimiz ayrı bir seviniyoruz. Türkiye üzerinde çok bir sayıda rock sever arkadaş yok denilebilir, dinleyen veya dinledikten sonra bu müzik türünü seven insan sayısı gerçekten çok fazla, herkesin kolay kolay kaldıramayacağı bir tarz olan rock, gerçekten seven insanlar için ise bir yaşam tarzı haline geliyor.
Bugünlerde ise çok güzel haberler ile karşınıza gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Rock’ın git gide geniş kitlere yayılmasına başlanmışken, tabii ki de yeni taze kanlara çok ihtiyaç oluyor. Bundan iki yıl önce kurulan grup Everblaze yeni albümüne sonunda çıkardı. 
Bundan tam ki yıl önce deneysel rock ve alternatif metal grubu olmak maksadıyla piyasaya ilk adımlarını atmışlardı. 2013 yılı itibariyle yeni yeni bir kitle oluşturmaya başlayan rock grubu, sonunda şu günlerde yeni albümünü tanıttı.
Everblaze bilindiği üzere 5 kişilik bir ekipten oluşuyor:
·         Mert Dinçer – Vokal
·         Sarper Hanef – Elektro gitar
·         Enes Maraba – Elektro gitar
·         Bugay Kökdemir – Bas gitar
·         Ata Çetin – Davul
Yukarıda da görüldüğü üzere, deneyimli 5 kişiden oluşan rock grubu yeni albümüyle sizin rock müziğinde eksikliğinizi kapatacak gibi duruyor. Grubun yeni albümünde Altered Fate, Free Fall, Devoid, I`m in Love with a Poser ve All I See adlı parçalar sizleri bekliyor olacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir