Dünyanın En Pahalı Gitarı, 24 Telli Bas Gitar ve Diğer NAMM 2015 Oddities Ürünleri

Blog
sponsorlu reklam
reklam

Görünüşe göre USA Today gazetesi geçen ay, güneşli Anaheim, Kaliforniya’da 2015 NAMM Gösterilerine katılmış. Bizim de editörlerimizden biri burada cüzdanını kaybetti.

Günlük gazetenin video ekibi 1 milyon dolarlık bir Fender Custom Shop modeli buldu (550 elmastan yapılmış bir Strat), koskoca 24 telli bas gitardan ve yeni Gibson G Force Otomatik Akort sisteminden bahsetmiyorum bile.

Ve tabii ki, Guitar World de oradaydı! NAMM Gösteri sahasından videoları (ve çok daha fazlasını) görmek için buraya tıklayın. Gibson G FORCE akort sistemi hakkında daha fazlası için de, buraya tıklayın.

Bu videoda neler var?

Bir site dünyanın en pahalı gitarlarını listeliyor fakat bunların bir çoğu yanlış olsa gerek. En pahalı gitarlar listesine eklenebilecek bir gitar olan ve 550 elmastan yapılmış strat bu videoda inceleniyor. Akabinde 24 telli bas gitar tanıtılıyor ve çalınışına şahitlik yapılıyor.. En önemlisi de herkesin merak ettiği otomatik akort programı. Gibson tarafından geliştirilmiş otomatik akort cihazı bu videoda canlı olarak test ediliyor…
Çeviri
Melis Koşar
Kaynak: Guitar World 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir