Chris Cornell AUDIOSLAVE’in Birleşmesini İstiyor:”Harika Bir Deneyim Olacak.”

8 Yıllık hasret! Chris Cornell:”Her zaman AUDIOSLAVE Birleşmesine Açığım.”

Soundgarden birleşmesinden sonra açıkça benim en çok beklediğim haberdi. Umarım diğer grup üyeleri de sıcak bakar konuya ve geri birleşme sağlanır. 🙂
Soundgarden vokali olan Chris Cornell tekrar Audioslave ile koşturmacaya başlamak istediğini belirtti.

Total Guitar’a yaptığı açıklamalarda; gitarist Tom Morello, bas gitarist Tim Commerford ve baterist Brad Wilk ile tekrar çalmak istediğini : “Bence harika olur.
Beraber pek çok şarkı yaptık, ve faydalı olabilecek kadar uzun süre birlikte bir şeyler yapmadık. Ortaya çıkacak şeyleri hayala bile edemiyorum. Aynı adamlar ile çalışmak, bir şeyler üretmek gerçekten muhteşem olacak.

Biz kesinlikle üretken bir topluluktuk; beş yıl ya da daha kısa süre içinde, üç albüm yayımladık. Ve bu albümler henüz hamdı, ve bizde ekstra bir çok materyal vardı. Henüz hiç nasıl parçalar çıkacak bizden diye sıkıntı yaşamamıştık.

Hepsi gerçekten de harika insanlar, ve gerçekten onlar ile çalmak muhteşem bir deneyim kazandırdı bana. Bu yüzden evet daima onlar ile yeni bir şeyler yapmaya açığım.”
Chris Cornell’in bu yorumlarından sonra, Tom Morello‘nun da Audioslave ile tekrar çalmak söylemesi ile umutlandırdı bizleri. 🙂 Ayrıca geçen yıl beraber sahne de yapmışlar. BURADA.

Müzikal ayrılık sebebi ile Audioslave 2007’de Chris Cornell‘in ayrılması ile dağılmıştı.

New York Post’tan bazı bilgilere göre dağılma sebeplerinden biri de finansal ayrılıktı. Chris‘in bir arkadaşının anlatımına göre : “Chris finansal anlaşmadan hiç hoşnut değildi. Her koşulda Chris tüm parçaları yazdığı halde, diğer 3 grup üyesi ile aynı para dağılımına tabi tutuluyordu.
2015-11-03T11:23:00+00:00

Leave A Comment