Chris Adler Artık Megadeth ile Çalmıyor

 Lamb Of God Grubunun Davulcusu Chris Adler, Megadeth İle Yollarını Ayırdı

Bir kaç ipucundan sonra aslında belliydi bunun geleceği. Dave Mustaine de bu haberi resmileştirdi ve Chris Adler’ın artık Megadeth üyesi olmadığını belirtti.
Tel Aviv’deki basın konferansında Machine Music’e konuşan Mustaine : “Chris Adler artık Megadeth bünyesinde çalmıyor çünkü onun grubu Lamb Of God. Kendisi sezonluk biriydi ki biz buna kiralık eleman diyoruz.  Bizimle yapacak bir şeyi kalmadı, kendi grubuna ağırlık verecektir ki kendisinin katkılarından ötürü müteşekkir ve mutluyuz. Kendisine bize Dirk’ü tanıttığı için de teşekkürlerimi sunuyorum. Henüz kalıcı bir davulcu bulmadık onun için bir şey söylemek erken ama kesinlikle Chris Adler değil çünkü o kendi grubunda.
Megadeth şu sıralar Soilwork davulcusu Dirk Verbeuren ile turlamaktadır ki geçenlerde de açıklamışlardı. Chris geri gelene ya da kalıcı bir davulcu bulana kadar Dirk ile tamamlanacak konserler.
Bir kaç hafta önce Mustaine : ” Hala davulcu pozisyonu için ne yapacağımızı bilmiyoruz. Ve tabi ki de grupta kısa zamanlı elemanlar için çok sıcak bakmıyoruz ama şu anda Dirk bize yardım ettiği için çok mutluyum. Kendisi ile çalmak da bir o kadar zevkli ama yakında bir sonuca varacağımızı umuyorum.” şeklinde açıklama yapmıştı.
2016-07-03T16:41:00+00:00

Leave A Comment