Audioslave Birleşmesi Resmileşti

AUDIOSLAVE BİRLEŞMESİ RESMİ OLARAK AÇIKLANDI VE İLK KONSERLERİ DE BU HAFTA 20 OCAK’TA

Chris Cornell’in en sevdiğim icraatları daima Audioslave’de olmuştur ve birleşme haberi bugün okuduğum en iyi haberlerdendi. İlk konserleri 20 Ocak’ta Trump’ı protesto hedefli “Power to People – Prophets of Rage and Friends” mini festival ismi ile, Los Angeles, California’da “Teragram Ballroom” mekanında olacak. Konserde Audioslave yanısıra “Jack Black, Vic Mensa, Jackson Browne, The Los Angeles Freedom  Choir ve Tom Morello’nun Prophets of Rage grubu” sahne alacak.
Bildiğiniz üzere 2010’da Soundgarden grubu yine bir araya gelip 2012’de altıncı albümleri “King Animals”ı çıkartmışlardı.
Bunların üstüne bende de Audioslave birleşmesi umudu yeşerdi durumuyla 🙂 Ve benim amacıyla bu hikayede mutlu son çıktı. Tom Morello ve Chris Cornell daha evvel birleşme sinyalleri vermiş ama başka projeleriyle çok meşgullerdi. Tom’un Prophets of Rage ve Chris’in Soundgarden grubu durumu hazırda yeni albüm hazırlığında bulunduğu amacıyla Audioslave’in tek bir sahne amacıyla birleşmediğini umuyor ve istikbal zamanlarda bir albüm haberi bekliyoruz.
Chris Cornell’in resmi Twitter hesabından paylaştığı afiş.

.@ProphetsofRage announce 1st Audioslave performance in over a decade at Anti Inaugural Ball. Tix on sale. Team CC https://t.co/kzNhc0P8Uu pic.twitter.com/DxY3Th5Pya

— Chris Cornell (@chriscornell) 18 Ocak 2017

2017-01-18T13:12:00+00:00

Leave A Comment