Abi Bana Gitar Öğret 11. Bölüm (Akort nasıl yapılır?)

Abi Bana Gitar Öğret sayesinde gitar hakkında birçok şey öğrendik. En iyi şekilde gitar çalmak için öğrediklerimizi sürekli olarak çalıştık. Gitar çalarken sürekli olarak kötü bir ses elde ediyorsanız sorun sizde olmayabilir. Çünkü çalışmalar sırasında unuttuğumuz birşey var. Günlerce çaldık ama hiç akort yapmadık. Akort nedir, nasıl yapılır hepsi Abi Bana Gitar Öğret 11. Bölüm’de..

 

 

 

Abi Bana Gitar Öğret sayesinde gitar hakkında birçok şey öğrendik. En iyi şekilde gitar çalmak için öğrediklerimizi sürekli olarak çalıştık. Gitar çalarken sürekli olarak kötü bir ses elde ediyorsanız sorun sizde olmayabilir. Çünkü çalışmalar sırasında unuttuğumuz birşey var. Günlerce çaldık ama hiç akort yapmadık. Akort nedir, nasıl yapılır hepsi Abi Bana Gitar Öğret 11. Bölüm’de..

Bir Önceki Gitar Dersleri

(Konu başlıklarını sitemizde arama yaparak bulabilirsiniz)

Abi Bana Gitar Öğret 1. Bölüm (Tutuş)
Abi Bana Gitar Öğret 2. Bölüm (TAB)
Abi Bana Gitar Öğret 3. Bölüm (Teller)
Abi Bana Gitar Öğret 4. Bölüm (Perdeler)

Abi Bana Gitar Öğret 5. Bölüm (Alıştırma)
Abi Bana Gitar Öğret 6. Bölüm (Diyez&Bemol)
Abi Bana Gitar Öğret 7. Bölüm (Ritim)
Abi Bana Gitar Öğret 8. Bölüm (Temel Akorlar)
Abi Bana Gitar Öğret 9. Bölüm (3 Akor 1000 Şarkı)
Abi Bana Gitar Öğret 10. Bölüm (Arpej)

 

 

Abi Bana Gitar Öğret

Gitar derslerine ayrı bir bakış açışı getirdikleri aşikar. Tiyatral, mizah ağırlıklı gitar dersleri çekimleri profesyonel editlenip youtube’da ücretsiz paylaşılıyor.. Benim şahsen en sevdiğim kanallardan biri. Basit bir anlatım var. Herkesin anlayabileceği hatta sıkılmadan izleyebileceği videolar yapıyorlar. Ayrıca gitar dersi veren, anlatımı gerçekleştiren Vehbi Can Uyaroğlu’nun sempatik olması da derslere ayrı bir enerji katıyor. Diğer Gitar Dersi Hocaları ve Youtube Kanalları için arama yapabilirsiniz

 

 

2017-02-23T19:56:25+00:00

Leave A Comment